Parochieoverzicht – februari

Overleden

In de maand februari zijn 2 parochianen overleden

2   februari  Jeanny Huls-Essers        67 jaar

24 februari  Alice Jeurissen-Colaris   91 jaar

Doop

In de maand februari zijn twee kinderen gedoopt

Joris:   zoontje van de fam. Dobbelstein-Felix

Dilan:  zoontje van de fam. Heijnen-Kleijnen

Huwelijk

In de maand februari zijn geen huwelijken gesloten

 

 

Kerkelijk Zangkoor “St. Gregorius” uit Mheer

Op zondag 11 maart komt het Kerkelijk Zangkoor St. Gregorius weer de mis opluisteren in onze parochiekerk. Het St. Gregoriuskoor is het koor van onze buurparochie Mheer. En het is niet zomaar een parochiekoor. Om te beginnen is het koor al oer-oud. Het is opgericht in 1852 (!) als Broederschap van St. Cecilia ter opluistering van de H. Missen met kerkzang ter ‘stichting der geloovigen’. Onderweg is de naam van het koor veranderd in St. Gregorius. En sinds de jaren zeventig van de vorige eeuw bestaat het koor niet meer uitsluitend uit broeders, maar zijn ook zusters welkom. Inmiddels zijn de vrouwen- en mannenstemmen - bij elkaar momenteel zo’n 35 - goed in balans; de koorklank wordt geprezen. Het Gregoriuskoor is een zanggezelschap met ambitie, waaraan sinds 1998 richting wordt gegeven door dirigente Annie Jansen. Op 11 maart zal de voormalige dirigent van het koor, Ben Perry, achter het orgel zitten. Het koor zingt de vaste gezangen uit de Mis in d-moll van Michael Haydn. Verder zal het koor zingen: de eeuwenoude tekst Alta Trinita, Thou Knowest Lord van Henry Purcell, een Taizé-lied gebaseerd op een tekst van Dietrich Bonhoeffer: Aber du weißt den Weg, en daarnaast enkele liederen die passen in deze vastentijd: Tenebrae factae sunt van Michael Haydn en Verleih uns Frieden van Felix Mendelssohn.

Ga naar boven
JSN Decor 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework