Kalender

Programma 2019 Kerkelijk zangkoor St. Caecilia en genodigden    

         
         
zaterdag 2-mrt 19:00 Dialectmis Carnaval Mergelland Mannenkoor
zondag 10-mrt 10:30

Kerkelijk zangkoor 
Margraten meerstemmig

 
zondag 17-mrt 10:30

Vocaal Ensemble
Voeren olv Guy Paggen

 
vrijdag  22-mrt 19:00

JOKO uit Reijmerstok
olv Suzan Hambuckers

Vormsel groep 8
zondag 24-mrt 10:30

Kerkelijk zangkoor
Margraten meerstemmig

 
zondag 7-apr 10:30

Mechels Vocaal Ensemble o.l.v. Jos Beckers.

 
zaterdag 13-apr 19:00

Saxofoonkwartet “Sopaltenba” o.l.v. Jos Beckers

 
zondag 14-apr 10:30

Kerkelijk zangkoor Gregoriaans

 
donderdag 18-apr 10:30

Kerkelijk zangkoor meerstemmig

Witte Donderdag
zondag 21-apr 10:30

Kerkelijk zangkoor meerstemmig

 
maandag 22-apr 10:30

Mergelland Mannenkoor

 

zondag 28-apr 10:30

“Brass Ensemble Musica Amici”o.l.v. Hub van Wissen

 
zondag 5-mei 10:30

Kerkelijk zangkoor meerstemmig

 
zaterdag 11-mei 19:00

Kringkoor “Zij-Actief” o.l.v. Elly Meex

 
donderdag 30-mei 10:30

Kerkelijk zangkoor Gregoriaans

Hemelvaart
zaterdag 8-jun 19:00

Saxofoonkwartet “Sopaltenba” o.l.v. Jos Beckers

 
zondag 9-jun 10:30

Kerkelijk zangkoor meerstemmig

 Pinksteren
maandag 10-jun 10:30

Muziekensemble o.l.v. Enrico Delamboye

2e Pinksterdag
zaterdag 15-jun 19:00

“Vocal Group Joy” Berg en Terblijt

 
zondag 23-jun 10:30

Kerkelijk zangkoor meerstemmig

 
zondag 7-jul 10:30

Kerkelijk zangkoor meerstemmig

 

 

Liturgische kalender

 

LITURGISCHE JAARKALENDER 2019
PAROCHIE H. MARGARITA MARGRATEN
 
       
1 januari dinsdag Nieuwjaar
6 januari zondag Driekoningen
19 januari zaterdag Woord- en communiedienst
20 januari zondag St. Sebastianus (schutterij)
       
2 februari zaterdag Maria-Lichtmis
3 februari zondag Heilige Blasius (Blasiuszegen) 
9 februari zaterdag Gezinsviering
16 februari zaterdag Woord- en communiedienst
       
3 maart zondag Carnaval
6 maart woensdag Aswoensdag/ askruisje
16 maart zaterdag Woord- en communiedienst
22 maart vrijdag Vormsel 
       
6 april zaterdag Presentatie Eerste communicanten 
13 april zaterdag Woord- en communiedienst
14 april zondag Palmpasenviering door Scouting
18 april donderdag Witte Donderdag
19 april vrijdag Goede Vrijdag
21 april zondag Pasen
28 april zondag Beloken Pasen 
       
11 mei zaterdag Woord- en communiedienst
19 mei zondag Eerste Heilige Communie
25 mei zaterdag  Mei-den zegening
30 mei donderdag Hemelvaart
       
3-5 juni ma. + wo. Kruisdagen en kruisprocessie
8 juni zaterdag Woord- en communiedienst
9 juni zondag Pinksteren 
15 juni zaterdag Gezinsviering
22 juni zaterdag Gezinsviering jubileumviering mijnheer pastoor
23 juni zondag 60-jarig priesterfeest mijnheer pastoor Janssen
23 juni zondag Sacramentsdag-viering
30 juni zondag Kermis – processie  door het dorp
       
20 juli zaterdag H. Margarita, patrones parochie
20 juli zaterdag Woord- en communiedienst
       
15 augustus donderdag   Maria Tenhemelopneming
17 augustus zaterdag Woord- en communiedienst
       
21 september zaterdag Woord- en communiedienst
       
19 oktober zaterdag Woord en communiedienst
27 oktober zondag Viering Allerheiligen 
       
1 november vrijdag Allerheiligen
2 november zaterdag Allerzielen
23 november zaterdag Woord- en communiedienst
30 november zaterdag St. Andreas, 2e patroon parochie
       
1 december zondag Winterkermis 
1 december zondag 1e zondag van de Advent
14 december zaterdag Woord- en communiedienst
24 december dinsdag Gezinsviering
25 december woensdag   1e Kerstdag
26 december donderdag 2e Kerstdag
31 december dinsdag Oudjaar
Elk tweede weekend van de maand Amnesty International
Elke 2e en 4e zondag van de maand toediening Doopsel vanaf 14.00 uur.
Ga naar boven
Template by JoomlaShine